Ukraine Poker
щоденник для самоконтролю. 8dc754072baf
Ukraine Poker
щоденник для самоконтролю. 8dc754072baf
Ukraine Poker
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Ukraine Poker

UkrainePoker
 
ФорумФорум  Последние изображенияПоследние изображения  РегистрацияРегистрация  Вход  
Объявления

    Нет ни одного объявления.



     

     щоденник для самоконтролю.

    Перейти вниз 
    На страницу : 1, 2, 3  Следующий
    АвторСообщение
    andryuha49
    Писатель
    andryuha49


    Возраст : 39
    Сообщения : 74
    Дата регистрации : 2010-09-02
    Награды : щоденник для самоконтролю. Net1011

    щоденник для самоконтролю. Empty
    20110214
    Сообщениещоденник для самоконтролю.

    всім привіт.
    про себе. живу в м. кіровоград. працюю системним адміністратором та намагаюсь здобути вищу освіту в "славному" КНТУ (покищо бакалавр). про покер дізнався від своїх голег котрі грають не перший рік та вправно переводять свої кровні пкер-долари в "живі" гроші. я граю вже більше восьми місяців. найбільшим досягненням поки що є статус серебра на PokеrStars, найбільша трагедія це спущений весь, зароблений непосильною працею на PartyPoker та 888poker, банкрол на тому ж таки PokеrStars.
    блог буду вести для власного контролю та для обговорення неоднозначних рук.


    Последний раз редактировалось: andryuha49 (Чт 17 Фев - 10:35:27), всего редактировалось 2 раз(а)
    Вернуться к началу Перейти вниз
    Опубликовать эту запись на: reddit

    щоденник для самоконтролю. :: Комментарии

    avatar
    Рады приветсвовать тебя!!! Будем тоже контролировать щоденник для самоконтролю. 808212
    andryuha49
    Re: щоденник для самоконтролю.
    Сообщение Пн 14 Фев - 23:49:09  andryuha49
    і так почну.
    сьогодні отримав $25 на PartyPoker та розпочав гру.
    перш за все хочу правильно розподілити свій час для гри, навчання та оффлайн життя. правильним вважаю приділення біля трьох годин на день для навчання, перегляду відео від професіоналів, читання статей про покер та вироблення власної стратегії на основі вже існуючих. цей час буду намагатися виділяти на роботі по мірі загруженості.
    також години три на день буду намагатися виділяти для гри та засвоєння вивченого матеріалу.
    кожен понеділок буду робити вихідний коли зовсім не буду грати. також вихідні дні від гри робитиму в ті дні коли грати зовсі не хочеться, адже в такі дні всерівно гарну гру ніто не показує і банкрол зазвичай іде в мінус.
    також намагатимусь приділяти час для фізичних вправ так як для людини яка більшість свого життя проводе сидячи це є дуже важливим. це, мабуть, буде найважча частина.
    andryuha49
    Re: щоденник для самоконтролю.
    Сообщение Вт 15 Фев - 0:18:39  andryuha49
    сьогоднішній день для навчання я пропустив так як був загружений розмовами з юзерами своєї контори від котрих важче дізнатись чого вони хочуть ніж виконати їх прохання(думаю сист. адміни мене зрозуміють). але на гру законний час знайшовся. тим більше після вимушеної перерви яку мені подарував PokerStars.
    свою покер-кар"єру я починав з DoN (з десяти 5 в призах). пізніше перейшов на кеш. останні місяця 4 тільки в кеш і грав.
    зараз хочу спробувати себе в SnG 6-max.
    граю з холдем менеджером та рекомендую всім використовувати подібні програми для збору статистики на ваших опонентів. на низіки лімітах користуватися НМ майже нема сенсу, через велику кількість опонентів, але використовувати його необхідно для вироблення звички користування статистикою та прийняття рішень не спираючись на карманні карти а виходячи з статистики та дій опонента, без чого не можлива гра на високих лімітах. в цьому я вже переконався на власному досвіді.
    andryuha49
    Re: щоденник для самоконтролю.
    Сообщение Вт 15 Фев - 0:24:27  andryuha49
    забув сказати що грати буду притримуючись жорского банкрол менеджменту без чого плюсова гра на дистанції теж не можлива(теж гіркий власний досвід).
    тому і почав я з SnG за $1, він на паті найнижчий.
    andryuha49
    Re: щоденник для самоконтролю.
    Сообщение Вт 15 Фев - 0:42:00  andryuha49
    і так перший день. грав паралельно на двох столах та згуляв 14 турнірів
    щоденник для самоконтролю. 111yn

    про гру опонентів так як і про свою багато сказати не можу так як граю перший день і ліміт такий на котрому діапазон рук противників може бути найрізноманітніший. тому намагався вступати в гру з гарними картами гарній позиції особливо на початку турніру, по мірі зменшення опонентів за столом та збільшенням блайндів розширював спектр своїх рук для входу в гру.

    14 SNG турнiрiв
    щоденник для самоконтролю. 1212cd
    14 турниров а призовые места есть?
    оо так уже лучше Smile
    andryuha49
    Re: щоденник для самоконтролю.
    Сообщение Вт 15 Фев - 1:20:28  andryuha49
    на картинкі графік ігр за сьогодні.
    за перше місце я отримував здаэться десь біля $2.8, за друге $1.9, решта не оплачується.
    не можу на паті знайти лоби тому і не можу сказати точно сумму призових.

    на сьогодні все. йду спать. завтра знову воювати з юзерами на роботі affraid
    andryuha49
    Re: щоденник для самоконтролю.
    Сообщение Вт 15 Фев - 1:21:45  andryuha49
    за картинку адміну респект.
    andryuha49 пишет:
    за картинку адміну респект.
    всегда рады помочь queen
    играл снг 6 макс бай-ин 1 $ а призовые 4.7$! Гдето чтот упустил наверно! А может просто не точность ведь написал что не помниш Smile Давай удачи и завтра заходиSmile
    kuroplan
    Re: щоденник для самоконтролю.
    Сообщение Вт 15 Фев - 12:34:58  kuroplan
    :lol!: теперь ясно чем сисадмины занимаются в рабочее время, и почему у них никогда его нету :lol!:.
    А если серъезно - то тогда категорическое Трямс!!! Very Happy И то что блог завел - это хорошо. Реально лишним не будет, так как раздачи, дискуссии и всетакое, помогает найти минусы в своей игре. Так что в добрый путь, и да прибудет с тобой ДЖА щоденник для самоконтролю. 181730
    andryuha49
    Re: щоденник для самоконтролю.
    Сообщение Вт 15 Фев - 13:25:12  andryuha49
    нє-нє!!! на роботі нікому не можна грати в ігри!!! (крімм сісадмінів Smile )
    andryuha49
    Re: щоденник для самоконтролю.
    Сообщение Вт 15 Фев - 13:37:30  andryuha49
    уточнив структуру виплапо SnG (вона відображається при реєстрації на турнір):
    реєстрація за $1 з яких $0,20 іде для рума (жадний рум)
    отже загальний призовий фонд $4.80
    за 1-е місце $2.88, 2-e - $1.92, решта не оплачуеться.
    а з кожної SnG 6-max за $1 рум має $1.20. прикинувши скільки ігр відбувається на протязі одго дня можна уявити скільки рум має доходу з найменшого ліміту. а скільки з вищих лімітів... а скільки з кеш ігр... вимальовується сумма з багатьмя нулями.
    kuroplan
    Re: щоденник для самоконтролю.
    Сообщение Вт 15 Фев - 13:40:54  kuroplan
    andryuha49 пишет:
    нє-нє!!! на роботі нікому не можна грати в ігри!!! (крімм сісадмінів Smile )
    вот поэтому, меня не любили сисадмины а я их, пока работал в офисах. и потому как своими кривыми руками я им там в сети такое творил шо мама не горюй, то нам пришлось найти консенсус: они мне открывали то что нужно было мне, а взамен я ничего не трогал и никому ниче с компами не делал (включая мелкие шутки, типа когда на мышке левая кнопка меняется на правую и наоборот, или рабочий стол поворачивается вверхтормашками)))

    зы сорь за флуд, больше не буду
    andryuha49
    Re: щоденник для самоконтролю.
    Сообщение Вт 15 Фев - 23:47:50  andryuha49
    і так, на сьогодні моя ігрова сесія скінчилася. підвожу підсумки.
    з запланованого на день часу для навчання витратив десь півтори години (більше не вільного часу не було). намагатимуся надолужити цей час завтра. за ці півтори години перечитав пару вступних статей для СнГ. звісно нічого нового не дізнався так як читав вже кілька раз статті подібного плану. освіжив в памяті чарт стартових рук, так як СнГ грав уже давненько і тому користь була. основне правило в почетковій стадії розігрувати якомога менше рук, тобто тільки руки монстри: АА, КК, АК - рейзом на префлопі та QJ+ - лімпом і намагатись уникати конфліпів. щоб не розтринькати стек та не вилитіти з турніру в самому початку без шансу на виграш. далі по мірі росту блайндів спектр поступово розширював та переходив до позиційної гри. при високих блайндах(від 400/200) велику роль відіграє кража блайндів. звичайно ж намагався уникати агресії проти чіп-лідерів котрі без вагань можуть прийняти мій рейз та олл-ін.
    в SnG відіграв на 16-ти столах. грав знову на двух столах паралельно. виграші почергово чередувалися з програшами, але в цілому за день вийшов в малесенький плюс. перші місця зайняв лише в двох отанніх іграх, що і вивело мене в плюс. все решта закінчував другим або і взагалі без призу.
    andryuha49
    Re: щоденник для самоконтролю.
    Сообщение Вт 15 Фев - 23:59:48  andryuha49
    графік ігр за день:
    щоденник для самоконтролю. 63780778
    andryuha49
    Re: щоденник для самоконтролю.
    Сообщение Ср 16 Фев - 0:03:13  andryuha49
    та загальний графік:
    щоденник для самоконтролю. 75937141
    kuroplan
    Re: щоденник для самоконтролю.
    Сообщение Ср 16 Фев - 0:07:00  kuroplan
    andryuha49 пишет:
    освіжив в памяті чарт стартових рук, так як СнГ грав уже давненько і тому користь була. основне правило в почетковій стадії розігрувати якомога менше рук, тобто тільки руки монстри: АА, КК, АК - рейзом на префлопі та QJ+ - лімпом і намагатись уникати конфліпів. щоб не розтринькати стек та не вилитіти з турніру в самому початку без шансу на виграш. далі по мірі росту блайндів спектр поступово розширював та переходив до позиційної гри. при високих блайндах(від 400/200) велику роль відіграє кража блайндів. звичайно ж намагався уникати агресії проти чіп-лідерів котрі без вагань можуть прийняти мій рейз та олл-ін.

    Не совсем верный подход. Ты, например, забыл о позиции, исходя из которой можно за дешево глянуть банк с коннекторами и мелкими парами, при оч хороших шансах на банк. Рекомендую Коллина Мошмана "Стратегия для СнГ" он оч сильный эксперт в этой области, реально много нового найдеш

    зы а че значит зеленая линия, а че красная? а то не оч понятно шо вверх шо вниз))
    andryuha49
    Re: щоденник для самоконтролю.
    Сообщение Ср 16 Фев - 0:13:21  andryuha49
    також не зміг втриматись від кеш гри хоча і знаю що не варто міксувати різні типи гри. це нідочого доброго не приведе так як різних типах ігр і грати потрібно по різному а міксування приводить до перемішування в голові різних стратегій.
    вважаю це своєю помилкою і намагатимуся так не грати, принаймні в один ігровий день.

    ось графік зіграних рук, їх > 200
    щоденник для самоконтролю. 86919982
    andryuha49
    Re: щоденник для самоконтролю.
    Сообщение Ср 16 Фев - 0:20:58  andryuha49
    Цитата :
    Не совсем верный подход. Ты, например, забыл о позиции, исходя из которой можно за дешево глянуть банк с коннекторами и мелкими парами, при оч хороших шансах на банк
    про позицію я звісно не забув і про одномасні конектори теж пам"ятаю але в ранніх стадіях намагаюся їх уникати
    а книжку завтра обов"язково пошукаю і почну читати
    дякую

    про лінії:
    красна - очикуваний виграш з точки математики
    зелена - реальний виграш


    Последний раз редактировалось: andryuha49 (Ср 16 Фев - 0:27:26), всего редактировалось 1 раз(а)
    andryuha49
    Re: щоденник для самоконтролю.
    Сообщение Ср 16 Фев - 0:25:08  andryuha49
    на графіку з кеш гри видно який гарний опонент мені попався за одним із столів,котрий за три роздачи віддав мені майже весь свій стек.
    бажаю всім побільше таких опонентів! Very Happy
    andryuha49
    Re: щоденник для самоконтролю.
    Сообщение Ср 16 Фев - 0:37:04  andryuha49
    Цитата :
    Красная линия показывает тот выигрыш, который игрок получил без вскрытия карт.
    Если красная линия сильно уходит вниз, то причина, что ты вкладываешь деньги в банк и потом сбрасываешь свою руку. В этой ситуации лучше всего проанализировать свои руки дистанция 2,5к-5к рук (хотя чем больше, тем лучше) или попросить более опытного игрока.

    ця цитата більше стосується кеш гри але думаю що для СнГ вона буде подібною
    andryuha49
    Re: щоденник для самоконтролю.
    Сообщение Чт 17 Фев - 9:22:22  andryuha49
    вчора так загулявся, що не встиг проаналізувати зіграну сесію, тому зробллю це сьогодні.
    почну з того що за порадою kuroplan скачав та почав читати Коллина Мошмана "Стратегия для СнГ", досить цікава книга в котрій детально описується покер з точки зору математики, на котрій і побудована будь-яка стратегія гри в покер.

    про ігрову сесію можу сказати що вчора взагалі не варто було починати гру так як дуже хотілося відіспатися і томі зіграв в мінус та програвши встановлений мною ліміт програша за день (-$5 - тому що почавши грати тільтову сесію і програвши більше, для мого стартового банкрола $25 може бути дуже плачевно, можна й не помітоти як на рахунку залишиться повний 0), вирішив, що краще виспатись і завтра з свіжою головою зіграти на повну силу, ніж сьогодні спустити весь банкрол, і припинив гру.
     

    щоденник для самоконтролю.

    Вернуться к началу 

    Страница 1 из 3На страницу : 1, 2, 3  Следующий

    Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
    Ukraine Poker :: БЛОГИ форумчан-
    Перейти: